RemanTe Group
Nahrávání

Výhody pro velkoodběratele

ŠETŘÍME NÁKLADY

Náš hlavní záběr aktivit je na trhu technicky náročnějších autodílů, jako jsou vysokotlaká čerpadla, vstřikovací čerpadla, turbodmychadla, vstřikovače (převážně pro systémy Common rail), sdružené vstřikovací jednotky UISPDE, PLD. Také nabízíme mechanické moduly systémů ABS / ESP a řídící jednotky motorů, automatických převodovek, systémů ABS / ESP, vstřikovacích čerpadel. Na základě osvědčených zkušeností a vysoce specializovanému personálu inovujeme neustále své technologické postupy s cílem vytvářet pro automobilový průmysl všestranně lepší produkty.

POMÁHÁME RŮST

Našimi zákazníky jsou menší autoservisy a spotřebitelé. Také významné sítě autorizovaných servisů a oficiální dovozci automobilů, přední distributoři autodílů i autorizované opravny renomovaných výrobců dieselových systémů. Zavedení našich výrobků podporuje růst našich zákazníků na aftermarketovém trhu.

NEUSTÁLE ZLEPŠUJEME PROCESY PRO ZAVEDENÍ PRODUKTŮ K NAŠIM PARTNERŮM

Přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Jsme schopni se adaptovat tak, abychom zákazníkům poskytli rychle co potřebují.

ROZŠIŘUJEME VAŠE PRODUKTOVÉ PORTFOLIO

Naším zákazníkům zpřístupňujeme sklad jak repasovaných vstřikovacích čerpadel, turbodmychadel a vstřikovačů tak i sklad starých dílů, které můžeme dle přání zákazníka repasovat.