RemanTe Group
Nahrávání

FINANČNÍ SPECIALISTA/KA

REMANTE GROUP s. r. o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nadšence do svého týmu.

Umíte dotahovat klíčové úkoly do konce? Je pro vás práce posláním? Pak hledáme právě Vás.

Otevíráme novou pracovní pozici v Opavě.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (výhoda, nikoliv podmínka)
  • Dobrý přehled v oblasti firemních financí
  • Praktické zkušenosti s tvorbou rozpočtů a kalkulací
  • Dobrou znalost MS Office, MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, OLAP), SQL výhodou
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Schopnost transformace navrhovaných řešení do praxe, osobnost realizátora
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopností jít za hranice analytického myšlení, vidět věci v souvislostech

Pracovní náplň:

  • Kontrola obratu a cen zásob, hodnocení efektivnosti jejich spotřeby, nápravná opatření
  • Kontrola nákladových položek, analýza odchylek, nápravná opatření a hledání úspor
  • Vedení systému motivace a hodnocení zaměstnanců
  • Cenotvorba, cenové kalkulace
  • Spolupráce při sestavování firemních plánů a rozpočtů, vyhodnocování
  • Spolupráce při zpracovávání účetních závěrek
  • Tvorba a zlepšování firemních procesů v ekonomické oblasti
  • Reporting

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 35 000 Kč – 40 000 Kč dle pracovních zkušenosti
  • Bonusové ohodnocení po zkušební době
  • Nástup dle dohody
  • 20 dnů dovolená + 3 dny Sick days
  • Dopravné od 20 km dojíždění do práce
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění 1 500 Kč
  • Profesní růst se mzdovým ohodnocením podle vašeho přínosu společnosti
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
  • Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem

Máte-li o nabízenou pracovní pozici zájem, zašlete nám svůj strukturovaný životopis + motivační dopis na hr@remante.com.

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD!

 V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515, rádi Vám odpovíme.