RemanTe Group
Nahrávání

Kariéra

V RemanTe máme povinnost mít u sebe roušky. Výběrová řízení na volné pracovní pozice POKRAČUJÍ. Pohovory jsou vedeny ve velké větratelné zasedací místnosti, kde je standardně k dispozici desinfekce na ruce. Pokud bude dodržený minimálně 2 metrový rozestup, roušku mít nemusíte.

Vážení zájemci o volné pracovní pozice ve společnosti RemanTe Group s.r.o.,

jsme velice potěšeni, že jste zavítali na naši stránku Kariéra a máte zájem u nás pracovat. 

RemanTe roste! Rozvíjíme výrobu, rošiřujeme sklady a kancelářské prostory, vznikají nové pracovní pozice a počtově navyšujeme stávající. Odpovídejte na nabízené pracovní pozice, rádi si přečteme Vaše životopisy nebo dotazy.

Odpovědi a zaslané životopisy shromažďujeme a postupně vyhodnocujeme. Jestliže Vás nějaká nabízená pracovní pozice zaujala, neváhejte nám odpovědět a zaslat Váš strukturovaný životopis.

Kontaktovat Vás můžeme do 30 dnů od doručení Vašeho životopisu. Jestliže budete mít jakýkoliv dotaz, určitě nám napište nebo zavolejte.

hr@remante.com

T: 735 194 751 Alexandra Hirčová - Personální asistentka

T: 731 447 515  Barbora Konečná - Personální referentka


Těšíme se na setkání s Vámi.


Vyber si tým RemanTe!

Jsme tým nadšenců v oblasti Automotive, který se každý rok rozrůstá o řadu nových zajímavých kolegů. Každému řidiči na světě chceme dodat chybějící díl právě my. Při každé repasi ušetříme až 80 % zdrojů použitých při výrobě nového dílu. To je naše vize, a proto to děláme.

RemanTe není jen společnost, ale hlavně kolektiv lidí, kteří se navzájem podporují a rádi podpoří i tebe. Přidej se k nám! Víme, že schopný člověk se uplatní vždycky. Proto hledáme schopné lidi, kteří se nespokojí s málem a chtějí dokázat velké věci. Stále ti to dává smysl? Zastav se k nám na pokec. Ukážeme ti, že to myslíme vážně.

Pojď do toho! 

  • Rozhodně tě nenecháme plavat, poradíme....pomůžeme….ukážeme.
  • Necháme tě růst, hledat nové výzvy a získat zajímavé zkušenosti.
  • Jsi kovaný odborník nebo nepolíbený oborem? Za kvalitní výsledky tě vždy odměníme.
  • Jsi student nebo absolvent? I tebe rádi přivítáme. Ukaž nám, v čem jsi dobrý, my ti dáme šanci.
  • Pošli nám životopis na hr@remante.com nebo se u nás ukaž.

Lidi jsou pro nás důležití. Přesvědč se, že každý den u nás je zajímavější a má smysl stát se Remanťákem. Máme v hlavě plno zlepšováků a chceme je přivést k životu. Navíc oceníme každý tvůj nadprůměrný výsledek. Jsme aktivní. Často rádi posedíme, spácháme grilovačku, anebo si společně zasportujeme!

Hledáme do týmu! 

Zaujala tě některá pracovní nabídka? Pošli nám své CV na hr@remante.com.

Odesláním životopisu nám potvrdíš svůj souhlas, že my nebo někdo další můžeme použít tvé údaje pro účely našeho výběrka. CV si ponecháme, kdybychom tě chtěli v budoucnu oslovit s nabídkou práce.

Kontaktujte HR oddělení