RemanTe Group
Nahrávání

Franchising

Franchisa RemanTe: osvědčený byznys

Hledáte unikátní obchodní příležitost? Chcete rozjet vlastní byznys?

Staňte se franchisantem RemanTe!

Propojujeme Automobilový průmysl s E-commerce.

Buďte součástí spojení, které vytváříme. Automotive je jeden z nejprogresivnějších oborů. Obliba online nákupů rok od roku vzrůstá stejně tak jako částky, které v e-shopech zákazníci utrácí. V posledních letech vznikla celá řada významných e-shopů generujících zajímavá obchodní čísla. Svět Automotive má však ještě stále velké mezery a právě tuto příležitost můžete využít s novými franšízovými koncepty od společnosti RemanTe Group s.r.o.. S tímto konceptem může být start vašeho online podnikání jednodušší, než kdybyste začínali od nuly na vlastní pěst.

Vytvoříme vám vlastní e-shop, předáme know-how jak prodávat, zajistíme dostupnost zboží. Vašim úkolem bude hlavně prodej a vyřizování objednávek. Získáte nejen příležitost dělat na svém, ale také know-how lídra v repasovaných autodílech, marketingové zázemí a exkluzivitu v regionu.

Naše franchisové koncepty:

Autonorma

E-shop typu B2C určený pro koncové klienty a automechaniky. E-shop zahrnuje tisíce produktových karet a inteligentní nástroje pro prodej a obchod s repasovanými autodíly výměnným způsobem. V E-shopu se nachází sofistikovanější autodíly, které nemají v e-commerce tak tvrdou konkurenci. Jedná se především o vstřikovací a vysokotlaká čerpadla, vstřikovače, turbodmychadla, EGR ventily, podávací čerpadla Adblue, DPF/FAP, ale také díly řízení, brzdové třmeny a elektro autodíly jsou jsou alternátory, startéry a další.

Shop RemanTe

E-shop typu B2C určený pro koncové klienty a automechaniky vhodnější pro silnější trhy (delší záruky a vyšší ceny). E-shop zahrnuje tisíce produktových karet a inteligentní nástroje pro prodej a obchod s repasovanými autodíly výměnným způsobem. V E-shopu se nachází sofistikovanější autodíly, které nemají v e-commerce tak tvrdou konkurenci. Jedná se především o vstřikovací a vysokotlaká čerpadla, vstřikovače, turbodmychadla, EGR ventily, podávací čerpadla Adblue, DPF/FAP, ale také díly řízení, brzdové třmeny a elektro autodíly jsou jsou alternátory, startéry a další.

EcuServis

E-shop typu B2C určený pro koncové klienty a automechaniky. E-shop zahrnuje tisíce produktotých karet a inteligentní nástroje pro prodej a obchod s repasovanými autodíly zakázkovým a výměnným způsobem. Eshop je zaměřen na elektronické autodíly jako jsou řídící jednotky různých typů (motoru, ABS, automatických převodovek).

Proč franchisu od RemanTe?

Vyšší pravděpodobnost na úspěch. Naše řešení je unikátní. Naleznete velmi málo podobných konceptů. Tento byznys model je velmi využívaný v gastronomii, v bankovnictví a pojišťovnictví, v obuvi, oděvech i ve vzdělávání, avšak automobilový průmysl je v tomto ohledu ještě poměrně na zelené louce.
Osvědčený podnikatelský model. Poskytujeme franchisu něčeho, co nám roky funguje. Stali jsme se leaderem českého trhu a nyní můžeme společně expandovat dále.
Exkluzivní oblast a možnost růstu. Když si kupujete licenci, zároveň si kupujete „povolení“ k podnikání na exkluzivním území. To znamená, že budete mít nárok na určitou oblast, v níž nemůže pod stejnou značkou působit nikdo jiný. Poté, co si vybudujete úspěšnou pobočku, může být dalším krokem stát se vlastníkem další licence a budovat tak vlastní síť pod úspěšnou značkou.

Rychlá návratnost. Naše řešení nevyžaduje vysoké vstupní investice, vyplňte formulář níže a buďte blíže vašemu novému podnikání...

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme

Při odesílání zprávy došlo k chybě. Opakujte prosím akci později.