RemanTe Group
Nahrávání

REKLAMAČNÍ PRACOVNÍK/CE

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nového člena do svého týmu!

My v REMANTE GROUP potřebujeme člověka, který se nebojí hledat nové výzvy, rád zaměstnává hlavu a dokáže se společností růst!

 V současnosti hledáme nového kolegu na pozici: REKLAMAČNÍ PRACOVNÍK/CE

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

  • Řešení agendy reklamací od A do Z (komunikace s dodavateli, zákazníky a přepravními firmami)
  • Zpracování agendy reklamací v ERP systému
  • Vyřizování emailové dokumentace
  • Fotodokumentace reklamovaného dílu při příjmu a odesílání
  • Pravidelný reporting o dosažených výsledcích a plnění stanovených úkolů

Požadujeme:

  • Vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Znalost anglického jazyka – komunikativní úroveň
  • Znalost polského jazyka výhodou
  • Znalost systému Pohoda - výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ambiciózního člověka s výbornými komunikačními dovednostmi a reprezentativním vystupováním

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu od 25 000 Kč (dle pracovních zkušeností) + motivační ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Pracovní smlouvu, práce na plný úvazek 40 hodin / týdně
  • Nástup dle domluvy
  • Možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 1500,-Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Mulstisport karta
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

Chcete být součástí našeho týmu a rozvíjet se s námi. Zašlete nám svůj životopis na hr@remante.com. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

Víme, že schopný člověk se uplatní vždy - my Vám dáme příležitost.