RemanTe Group
Nahrávání

PRODUKTOVÝ MANAŽER/KA

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl. Prodáváme a vystavujeme na světových veletrzích, dodáváme zboží nadnárodním korporacím.

Pokud Vás baví přemýšlet nad tím, jak být neustále dva kroky před konkurencí, pak hledáme právě Vás!

Do naší společnosti uvítáme nejen průbojné, vytrvalé a zralé osobnosti s odpovídající profesní praxí v oblasti AUTOMOTIVE, ale také osobnosti, které se nebojí hledat nové výzvy, rádi komunikují s lidmi a mají v sobě obchodního ducha.

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

  • Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie
  • Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování a rozpočtování obratu a marže
  • Podpora prodeje produktových sortimentů a spolupráce s prodejci, marketingovým oddělením
  • Jednání s dodavateli (zajištění, zavádění a trvalé zlepšování komerčních podmínek pro svěřenou produktovou skupinu, bonusy), s vedením společnosti (produktová strategie, ceny)
  • Provádění analýz podle aktuálních potřeb trhu (analýzy vnitřního, vnějšího prostředí)
  • Monitoring trhu
  • Reporting obchodnímu řediteli
  • Spolupráce při vytváření obchodních plánů
  • Vytváření marketingových a reklamních akcí
  • Příprava dat a spolupráce s databázovým specialistou a prodejním týmem na aktualizaci systému a produktové nabídky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Znalost anglického jazyka - pokročilá úroveň (C1)
  • Znalost polského jazyka – výhodou
  • Profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu nebo v managementu min. 3 roky
  • Silnou orientaci na výsledky a obchodního ducha
  • Analogické a logické myšlení
  • Samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci, zodpovědnost, odolnost vůči stresové zátěži
  • Počítačová způsobilost MS Office na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 30 000 Kč – 40 000 Kč(dle pracovních zkušeností)
  • Motivační ohodnocenípodle dosažených výsledků
  • Pracovní smlouva, práce na plný úvazek 40 hodin týdně
  • Nástup dle domluvy
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick days
  • Příspěvekna životní pojištění nebo na penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost účasti na světových veletrzích
  • Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem

Máte-li o nabízenou pracovní pozici zájem, zašlete nám svůj strukturovaný životopis + motivační dopis na hr@remante.com.

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD!

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515, rádi Vám odpovíme.